Panasonic ToughBook CF-52 Notebook Lcd Ekran - Panel / LED - Ver.1 - Adaptasyonlu
 • Fiyat

  $42.80 + KDV

 • Kodu

  572513-Z1-1599

 • Garanti

  12 ay

 • Stok

  Yok

 •  Durumu  Yeni ürün
   Boyut  15.4"
   Çözünürlük  Wxga 
   Piksel  1280 x 800
   Yüzey  Mat
   Aydınlatma  Led
   Notlar  Yalnızca 30 Pin LED lcd kullanan modeller ile uyumludur.
   FLORESANLI (CCFL) ve 40 Pin LED lcd kullanan modeller ile uyumlu değildir!

   ADAPTASYONLU ÜRÜN!
   Aşağıda anlatılan işlemler uygulandıktan sonra ürün garanti dışı kalacaktır, lütfen adaptasyon işlemini yapmadan önce dikkatle okuyunuz!

   - Bu işlem aydınlatması çalışan eski (hasarlı ya da arızalı) ekranınızdan sökeceğiniz led bar ve led besleme devresi ile uygulanmaktadır. Değiştirilecek eski ekranın aydınlatması çalışmıyorsa adaptasyon işlemi mümkün olmayabilir.

   - Montajdan önce lcd data kablosunu bağlayıp yeni ekrandan görüntü alarak sorunsuz çalıştığını kontrol ediniz. Led aydınlatma henüz çalışmıyor olacağı için silik/karanlık bir görüntü gelecektir, dışarıdan ışık tutarak görüntüyü kontrol edip, herşey yolunda ise işleme devam ediniz.

   - Eski ekranınızın alt bölümünde bulunan, fleks kablonun bağlı olduğu led barı ve led besleme devresini dikkatle sökünüz.

   - Söktüğünüz parçaları yeni ekrana aynı şekilde aktarınız. Led barın düzgün yerleştirilmesine dikkat ediniz, aksi takdirde alt bölümde ışık parlamaları ya da aydınlık-karanlık bölgeler ortaya çıkabilir.

   - Dilerseniz bu işlemleri servisimizde yaptırabilirsiniz (servis ücreti alınır).

Notebook, Laptop, Netbook, Tablet cam kırılma, ekran kırılması, lcd çatlama, kararma gibi dokunmatik cam ekran değişimi yapılması gereken sorunlarınız için uygun cam ekran seçeneklerini en yukarıda ki aramayı kullanarak listeleyebilirsiniz.